BEST

11 HŘIŠŤ ZDARMA

(při platbě do konce roku 2017, poté 8 888 Kč)

Nejlevnější golfové členství s hrou bez omezení na českém trhu je BEST členství od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 11 hřištích s garancí 3 her na každém hřišti a další výhody. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2018 za 8.888 Kč (Při platbě do konce roku 2017 jen za 8.400 Kč)  získáte:

• Neomezenou hru na 11 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA (Beřovice 3x18, Bohdaneč 4x18, Botanika 4x18, Molitorov 4x18, Motol 4x9, Mstětice 3x18, Předboj 4x9, Stará Boleslav 4x9, Štiřín 4x18, Terezín 4x9, Zbraslav 4x18).
    • Garanci minimálně 3 her na každém hřišti.
    • NOVĚ přinášíme Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 30 dnů od zakoupení členství.
    • Registraci v ČGF na rok 2018.
    • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy
    • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
    • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
    • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
    • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
    • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.
    • Při zakoupení členství do konce roku 2017 získáte dárek, a to možnost výběru dárků (klubová čepice a Happy Tee v hodnotě 389,-Kč nebo láhev výborného vína - vyzvednutí pouze osobně na recepci golf. obchodu.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2018?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu, a proto garantujeme minimálně 3 hry na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2017 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x, garance 3 her se tedy v praxi osvědčila. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 hráče.

Best členství.