ČLENSTVÍ

5 nebo 10 HER

UŽIJTE SI VÝHODNÉ PREMIUM LETNÍ GOLFOVÉ BALÍČKY ZA SUPER CENU!

Naše letní balíčky jsou opravdu výhodné. Pokud byste si například šli zahrát o víkendu na hřiště v balíčku 5 her Premium 1, tak byste zaplatili cenu 7890Kč za jednotlivá pultová green fee. S námi ale hrajete jedno fee za 398,-Kč.

 7.890Kč ale pouze 1.990,-Kč

Balíčky her 5 her (členství) můžete volit ze 3 variant:

Balíček 5 her Premium 1 za cenu  1.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 2.790,-Kč s registrací v ČGF. Balíček obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

 

Balíček 5 her Premium 2 za cenu  1.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 2.790,-Kč s registrací v ČGF. Balíček obsahuje:

 

Balíček 5 her Standard 1 za cenu 1.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 2.790,-Kč s registrací v ČGF. Členství obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

Balíček 5 her Standard 2 za cenu 2.250,-Kč bez registrace v ČGF nebo 2.790,-Kč s registrací v ČGF. Členství obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

 

Balíčky her 10 her (členství) můžete volit ze 3 variant:

POZOR, NYNÍ AKCE – SLEVA 40% NA BALÍČKY 10 HER!

Balíček 10 her Komplet za cenu 4.250,-Kč 6.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 4.750,-Kč  7.990,-Kč s registrací v ČGF. Členství obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

 

Balíček 10 her region Střed za cenu 4.250,-Kč 6.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 4.750,-Kč  7.990,-Kč s registrací v ČGF. Členství obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

 

Balíček 10 her region Sever za cenu 4.250,-Kč 6.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 4.750,-Kč  7.990,-Kč s registrací v ČGF. Členství obsahuje:

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

 

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity bude připočítáno +590Kč ke každé vybrané variantě.

Chcete mít golf v roce 2024 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

           
       

Plastové kartičky již nejsou ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické. Plastovou kartičku je možné vydat pouze na vyžádání za poplatek 1.000,-Kč.

       

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prostřednictvím recepce.

       

Členství 5 Her máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

       

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště, ale konkrétně je to vždy uvedeno v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

       

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 4 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

       

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

       

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

       

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.