ČLENSTVÍ

Hraj!

Dobrá zpráva, po pauze vracíme opět do hry Členství Hraj! s neomezenou hrou za cenu 3.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 4.990,-Kč s registrací v ČGF. Členství Hraj! má tyto parametry:

Pro toto členství máme vyčleněná 2 hrací místa/den a rezervace bude možné provádět 3 dny dopředu v rezervačním systému. Je zde potřeba zmínit to, že herní kapacita je negarantovaná a je sdílená s ostatními členstvími, které mají časové zvýhodnění v rezervačním systému.

NEVÁHEJTE S NÁKUPEM, MÁME OMEZENOU HERNÍ KAPACITU!

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity platí cena členství při nákupu 4.990,-Kč bez registrace v ČGF nebo 5.990,-Kč s registrací v ČGF.

Rovněž budeme postupně přidávat slevy z pultového green fee na jednotlivých hřištích – reciprocity.

Chcete mít golf v roce 2024 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

           
       

Plastové kartičky již nejsou ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické. Plastovou kartičku je možné vydat pouze na vyžádání za poplatek 1.000,-Kč.

       

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prostřednictvím recepce.

       

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 2 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

       

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

       

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

       

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.