GOLFOVÉ SLEVY

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete níže.

Mnoho dalších slev a reciprocit najdete zde

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA

Pokud přivedete do našeho golfového klubu nového člena pro členství BEST s nejvyšší variantou od 9.950,-Kč (který doposud nikdy nebyl členem našeho klubu), můžete získat voucher v hodnotě 1000,- Kč na odběr golfového zboží značky Callaway na e-shopu bestgolf.cz.

Pokud do našeho klubu doporučíte 3 nové členy současně pro jakoukoliv variantu členství BEST (BEST, BEST BASIC, BEST ECONOMY) na rok 2024, máte stejný typ členství pro sebe na aktuální sezonu zdarma. I zde platí podmínka, že doporučení členové nesměli být v minulosti členy našeho klubu.

Podmínkou pro uplatnění slevy je, aby při vyplňování přihlášky nový člen do příslušné rubriky uvedl jméno a členské číslo toho, kdo jej doporučuje. Voucher v hodnotě 1000 Kč nelze kombinovat s akcí v 2. odstavci či s jinými probíhajícími akcemi. Po odeslání přihlášky není možné slevu dodatečně nárokovat. Slevy mohou stávající členové nárokovat pouze za získání nového člena, který členem GCBBS doposud nebyl. a který uhradil plnou cenu členství pro danou sezónu.