START

Startovací členství pro začínající golfisty, u kterého roční členský příspěvek na rok 2022 činí pouze 1 650 Kč a získáte za něj registraci v našem golfovém klubu, potažmo na serveru České golfové federace, 2 x green fee zdarma na hřištích dle výběru, řadu výhod na partnerských hřištích a řadu dalších golfových slev a golfových benefitů:

Garanci nejlepších cen při nákupu na eshopu www.bestgolf.cz a na kamenném obchodě Bestgolf Shop v Praze 8.

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.