ČLENSTVÍ

START

Startovací členství pro začínající golfisty na rok 2023 nabízíme v následujících možnostech:

Start Basic je členství bez her, které v sobě zahrnuje registraci v našem golfovém klubu a na serveru České golfové federace. Toto členství je bezkonkurenčně nejlevnějším golfovým členstvím na trhu pro rok 2023 za skvělou akční cenu 990,-Kč. (původní cena 1490Kč)

Start 1 obsahuje 1 hru na 18 jamek na hřišti Molitorov a registraci v České golfové federaci, toto členství můžete mít za akční cenu 1.490,-Kč (původní cena 1790Kč)

Start 3 členství má 3 golfové hry dle jednotlivých variant a získáte za něj registraci v našem golfovém klubu, potažmo na serveru České golfové federace, 3 x green fee zdarma na hřištích dle výběru za akční cenu 1.990,-Kč (původní cena 2190Kč):

Start 4 obsahuje 4 hry na golfových hřištích, respektive 4 x green fee na následujících hřištích: 1 hra na 9 jamek v  Hodkovičkách +1 hra na 9 jamek v Motole+1 hra na 18 jamek na Molitorově+ 1 hra na 9 jamek nebo 18 jamek na Botanice a zároveň registraci v našem golfovém klubu + na serveru České golfové federace. Toto členství si můžete zakoupit za akční cenu 2.490,-Kč (původní cena 2990Kč)

Ke všem uvedeným členstvím dále získáte:

Důležité upozornění, pokud si vyberete členství Start a budete platit převodem z účtu na účet, je potřeba v popisu platby zvolit variantu členství, případně poslat tuto informaci emailem. Pokud toto neuděláte, nebudete mít po 1. 1. 2023 váš profil v rezervačním systému automaticky aktivní.

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity neplatí zvýhodněná cena členství při nákupu do konce roku 2023 (tzn. platí cena 2.190 Kč).

Chcete mít golf v roce 2023 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

           
       

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

       

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prosřednictvím recepce.

       

START členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.
       

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

       

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 4 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

       

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

       

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

       

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.

Další členství