BEST

Golfové členství s neomezenou hrou pro golfové zážitky bez limitů pouze za 9 990 Kč. To je členství BEST od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 7 hřištích. Toto členství nemohou využívat ti golfisté, kteří byli v minulé sezóně členy Golf Clubu Svatý Jan – Slapy. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2022, můžete se za 9 900 Kč těšit na:

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Hlavní výhodou tohoto členství je, že nejste prakticky omezeni v počtu odehraných her. Záleží tedy pouze na Vás a na denní kapacitě jednotlivých hřišť, jak často si zahrajete. Z praxe v průběhu posledních let máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x. Přepočtem ceny golfového členství na průměrný počet odehraných her v rámci tohoto členství jsme zjistili, že 1 hra vychází na méně než 100 Kč. Jedná se tedy o cenově nejvýhodnější členství na českém trhu! Nebo snad znáte nějaké golfové hřiště, kde je cena fee tak nízká?

Toto je dáno nastavením rezervačního systému. Vycházíme z fair play přístupu, a proto jsme nastavili pravidla rezervací takovým způsobem, aby zvýhodňovala hráče, kteří doposud neodehráli žádnou hru nebo pouze 1 či 2 hry na daném hřišti. K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 4 až 6 hráčů v závislosti na herní kapacitě daného hřiště. V případě hřiště Slapy je neomezená herní kapacita.