ČLENSTVÍ

BEST

Léto plné golfu – golfové členství s neomezenou hrou pro golfové zážitky bez limitů za akční cenu 4.990 Kč (původní cena 7990Kč). To je členství BEST od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 4 hřištích. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2023, získáte:

Pro hru na Molitorově již nebude třeba provádět rezervaci v rezervačním systému. Možnost využít buggy zdarma pro hru je stanovena takto:

** Hru v Hodkovičkách bude nově možné využít od 15.3.2023 do 15.10.2023

Členové, kteří měli aktivní řádné členství v GC Molitorov v roce 2022 se mohou stát členy GCBBS či pořídit si toto členství BEST pro rok 2023 pouze  za předpokladu uhrazeného řádného členství v GC Molitorov v roce 2023.

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity neplatí zvýhodněná cena členství při nákupu do konce roku 2023 (tzn. platí cena 7.990 Kč).

Chcete mít golf v roce 2023 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

           
       

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

       

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prostřednictvím recepce.

       

Hlavní výhodou tohoto členství je, že nejste prakticky omezeni v počtu odehraných her. Záleží tedy pouze na Vás a na denní kapacitě jednotlivých hřišť, kterou má klub zakoupenu a také jak často hrajete. Z praxe v průběhu posledních let máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x. Přepočtem ceny golfového členství na průměrný počet odehraných her v rámci tohoto členství jsme zjistili, že 1 hra vychází na méně než 100 Kč. Jedná se tedy o cenově nejvýhodnější členství na českém trhu! Nebo snad znáte nějaké golfové hřiště, kde je cena fee tak nízká?

       

Na Molitorově je neomezená hra, proto si zahrajete kdykoliv. A u ostatních hřišť je to  dáno nastavením rezervačního systému. Vycházíme z fair play přístupu, a proto jsme nastavili pravidla rezervací takovým způsobem, aby zvýhodňovala hráče, kteří doposud neodehráli žádnou hru nebo pouze 1 či 2 hry na daném hřišti. Při rezervaci první hry vidí člen bookovat hru v rezervačním systému 30 dní dopředu, na druhou 15 a na třetí 10 dní dopředu. Po odehrání 3 her na každém hřišti budete vidět jen 7 dní dopředu.K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká možnost hry. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

       

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

       

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 4 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

       

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

       

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

       

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.

Další členství