ČLENSTVÍ

BEST

si nyní můžete pořídit ve 3 variantách, a to:

Členství BEST od 6.990,-Kč (10 hřišť s neomezenou hrou a 20 hrami na Slapech).

Členství BEST BASIC od 4.750,-Kč (8 hřišť s neomezenou hrou).

Členství BEST ECONOMY od 4.500,-Kč (7 hřišť s neomezenou hrou).

 

PROČ JE ČLENSTVÍ BEST TAK VÝHODNÉ A KTERÉ JE NEJLEPŠÍ?

Většina golfistů při volbě členství řeší jaká hřiště si zahrají a kolik je bude stát jedna hra. Z tohoto pohledu vychází nejvýhodněji členství Best s neomezenou hrou a 20 hrami na Slapech. Pokud počítáte, že zaplatíte členství bez registrace v ČGF, tedy nyní za akční cenu 7.490,-Kč a v nabídce máme dalších 9 hřišť – krásné osmnáctky, tak vzhledem k tomu, jak máme nastaven a zvýhodněn rezervační systém (pro 1. hru možnost rezervovat 30 dní, 2. hru 20 dní atd.), si můžete zahrát golf minimálně 30 x+20 her na Slapech, kde máme dostatečnou herní kapacitu. No a počítejte s námi 7490Kč:50 hrami=150Kč. Ano tolik vás bude stát jedna hra na hřištích typu Slapy, Mladá Boleslav, Ypsilonka, Barbora atd. Nyní si odpovězte sami, kde jinde můžete hrát báječné osmnáctijamková hřiště za 150Kč a méně?

 

Členství BEST

Hra na Slapech a na dalších 9 prima hřištích za skvělou cenu 6.990,-Kč (tato varianta je bez registrace v ČGF, tzn. abyste mohli využívat toto členství, musíte mít platné aktivní členství po celý rok 2024 u jiného golfového klubu). Cena s registrací v ČGF je  7.490,-Kč. U tohoto členství vycházíme z dostatečné herní kapacity s tím, že každý člen členství BEST může odehrát min. 40 her a více, tato kapacita je garantována omezeným počtem členů pro toto členství. Toto členství vám přináší:

* máme vyčleněnou herní kapacitu v rezervačním systému 30 hracích míst každý den a v případě potřeby můžeme rozšířit. O víkendech je k dispozici 8 hracích míst do 14:50 a poté k dispozici 22 hracích míst. Vzhledem ke kapacitě hřiště je ze strany golfového klubu Slapy počet her pro každého člena se členstvím BEST omezen na 20 her ročně. Evidenci odehrání těchto 20 her si bude vést hřiště Slapy.

** hra ve Staré Boleslavi je od 15.3.-15.10.2024

Členství BEST BASIC

Toto členství v sobě zahrnuje možnost neomezené hry na 8 hřištích za cenu 4.750,-Kč (tato varianta je bez registrace v ČGF, tzn. abyste mohli využívat toto členství, musíte mít platné aktivní členství po celý rok 2024 u jiného golfového klubu). Cena s registrací v ČGF je  4.990,-Kč.

Členství BEST ECONOMY

Toto členství v sobě zahrnuje možnost neomezené hry na 7 hřištích za cenu 4.500,-Kč (tato varianta je bez registrace v ČGF, tzn. abyste mohli využívat toto členství, musíte mít platné aktivní členství po celý rok 2024 u jiného golfového klubu). Cena s registrací v ČGF je  4.750,-Kč.

 

Rovněž budeme postupně přidávat slevy z pultového green fee na jednotlivých hřištích.

NEVÁHEJTE S NÁKUPEM, MÁME OMEZENOU HERNÍ KAPACITU!

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity stojí cena členství BEST 8.690 Kč bez registrace v ČGF a 9.250 Kč s registrací v ČGF, členství BEST BASIC 6.390 Kč bez registrace v ČGF a 6.890 Kč s registrací v ČGF, členství BEST ECONOMY 5.550 Kč bez registrace v ČGF a 6.550 Kč s registrací v ČGF.

Chcete mít golf v roce 2024 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

           
       

Plastové kartičky již nejsou ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické. Plastovou kartičku je možné vydat pouze na vyžádání za poplatek 1.000,-Kč

       

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prostřednictvím recepce.

       

Hlavní výhodou tohoto členství je, že nejste prakticky omezeni v počtu odehraných her. Záleží tedy pouze na Vás a na denní kapacitě jednotlivých hřišť, kterou má klub zakoupenu a také jak často hrajete. Z praxe v průběhu posledních let máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x. Přepočtem ceny golfového členství na průměrný počet odehraných her v rámci tohoto členství jsme zjistili, že 1 hra vychází i na méně než 100 Kč. Jedná se tedy o cenově nejvýhodnější členství na českém trhu! Nebo snad znáte nějaké golfové hřiště, kde je cena fee tak nízká?

       

Na Slapech je neomezená hra, proto si zahrajete kdykoliv. A u ostatních hřišť je to  dáno nastavením rezervačního systému. Vycházíme z fair play přístupu, a proto jsme nastavili pravidla rezervací takovým způsobem, aby zvýhodňovala hráče, kteří doposud neodehráli žádnou hru nebo pouze 1 či 2 hry na daném hřišti. Při rezervaci první hry vidí člen bookovat hru v rezervačním systému 30 dní dopředu, na druhou 20 a na třetí 15 dní dopředu. Po odehrání 3 her na každém hřišti budete vidět jen 7 dní dopředu. K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká možnost hry. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

       

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

       

Ano, u tohoto členství je možné bookovat za 2-4 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

       

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

       

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

       

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.