Letní pohodový odpolední texas scramble dvojic

Turnaj proběhne na golfovém hřišti Molitorov dne 18.7.2023

Vážené golfistky, vážení golfisté přátelé

a hlavně všichni, kdo se chcete pobavit na odpoledním golfu dvojic /manželských, přátelských, smíšených…atd/ čtěte!

Léto a golf bezesporu patří k sobě a myslíme si, že je fajn si užít golf bez stresu, zda budu snižovat či zvyšovat svůj hendicap, ale zároveň i určitou soutěživost, proto jsme se rozhodli uspořádat Pohodový letní texas scramble dvojic – pohodová zábava na příjemném hřišti ve dvojicích. V úterý 18.července /18.7.2023/ zahajujeme  ve 13.30 hod. postupným startem.

Hraje se z lepšího místa dvojice, která odpálí každý sám za sebe svůj míč. Vyberete lepší pozici a pak oba opět hrajete – až do jamky! To je Texas Scramble dvojic. Píše a počítá se skóre dvojice. Hrajeme 18 jamek a vložené soutěže společná Nearest to Pin a Longest drive muži a ženy.

Opakuji bez stresu – bez úpravy HCP!

Cena turnaje : 600,-Kč/hráč

Cena Buggy pro hráče, kteří nemají platné členství BEST –  400,-Kč/dvojice /nutno rezervovat při přihlášení!/

Vyhlášení  a ukončení akce předpokládáme na 18.30 – 19.00 hodin

Vyhlašujeme 3,2,1 místo dvojice a Longest m+ž a nearest to pin společná. Hrajeme na rány s odečtem obou Handicapů dvojice. Max HCP 36+

Poháry a drobné ceny pro dvojice jsou připraveny v rámci amatérského statutu ČGF / nelze vyhrát automobil, byt ani zájezd na Maledivy/

Tuto zábavně, sportovně, společenskou golfovou akci pro vás připravil Jakub Čepelák BestGolf a Petr Horáček PHgolf.

Těšíme se na vaše přihlášky a na společně zábavné odpoledne na Molitorově.

Věříme v hezké a příjemné počasí.

Popis turnaje

Texas Scramble dvojic , aneb pohodové odpoledne se skvělou zábavou na GR Molitorov. Přijďte se pobavit a zahrát si golf na nově upraveném hřišti Molitorov. Mnohdy není třeba vyhrát, ale zúčastnit se. Těšíme se na vás – a jsme tu pro vás.

Na turnaj se můžete přihlásit ZDE.

Pravidla turnaje

Hrajeme 18 jamek na rány s odečtem obou Handicapů dvojice. Max HCP 36+

Termín turnaje a další informace

Čas zahájení: 13:30 Čas ukončení: 19:00

Postupný start, maximální kapacita 50 hráčů. Hradí se pouze startovné 600,- Kč, Green fee se nehradí. Vložené soutěže nearest to pin společný muži, ženy, longest drive. Buggy zvýhodněná cena pro nečleny či členy, kteří nemají platné členství BEST 400 Kč (nutno rezervovat dopředu) i zaměřovače jsou povoleny.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny, víno. Ceny odpovídají amatérskému statusu.