BESTGOLF letní turnaj

Golfový turnaj GC Bestgolf Blue Sky ve spolupráci s GC Pardubice Lázně Bohdaneč 2. 8. 2022

Popis turnaje

První z letošních turnajů proběhne začátkem srpna na golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč. Turnaj je pořádán ve spolupráci s golfovým klubem Pardubice a ponese se v pohodovém duchu. Turnaj bude zahájen v 10:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na cepelak@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu a tatranku do bagu. Oběd či další catering je v řešení (startovné je uvedeno bez stravování)

Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu a místních pravidel hřiště platných pro rok 2022.

Hraje se na stableford netto. 2 kategorie 0-24 HCP a 24,1-54 HCP. Rozsah kategorií a pravidla mohou být do začátku turnaje změněna pořadatelem.

Během turnaje jsou povoleny měřící zařízení a je povolena i doprava (buggy apod.)

Termín turnaje a další informace

Úterý 2. srpna Lázně Bohdaneč, start od 10:00

Průběh: Postupný start od 10:00. Po hře vyhlášení výsledků.

Startovné: Platí se pouze startovné 500 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže: Longest drive – muži, ženy a Nearest to pin – společný

Kategorie: 2 kategorie 0-24 HCP a 24,1-54 HCP

Minimální účast: 25 přihlášených

Kapacita: 50 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se bude hrát o věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod.