SLEVY NA GREEN FEE

Přinášíme Vám seznam slev a reciprocit na příští sezónu. V průběhu sezóny se jej budeme snažit ještě rozšiřovat tak, abyste si mohli užít naše členství co nejvíce.

Pro zájemce o všechna naše členství nabízíme registraci v ČGF na rok 2024, Garanci nejlepších cen při nákupu v golfovém obchodě www.bestgolf.cz, green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS, přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru, řadu reciprocit na partnerských hřištích, které uvádíme níže:

Golfové hřiště Motol

Sleva 30% z platného ceníku pultového green fee

Golfové hřiště Botanika
Sleva je nyní v jednání na green fee z aktuálního ceníku mimo turnaje.

Golf Club Pardubice

Sleva je nyní v jednání – 20% na aktuální green fee dle ceníku ve všední dny, sleva se nevztahuje na speciální akce pořádané GCP.

Golfové hřiště Terezín

Sleva 20% úterý-neděle z aktuálního platného ceníku nebo 30% při hře do 12:00 úterý-čtvrtek.

Golfové hřiště Alfrédov

Sleva 20% na 18 jamek z pultového ceníku green fee.

Golfové hřiště Machnín Liberec

Sleva 30% na 18 jamek z pultového ceníku green fee.

Golfové hřiště Barbora

Golfové hřiště Grabštejn

Golfové hřiště Mladá Boleslav

Golfové hřiště Poděbrady

Sleva je nyní v jednání

Výše uvedené slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezóny změněny v závislosti na partnerských hřištích.