SLEVY NA GREEN FEE

Přinášíme Vám seznam slev a reciprocit na příští sezónu. V průběhu sezóny se jej budeme snažit ještě rozšiřovat tak, abyste si mohli užít naše členství co nejvíce.

Pro zájemce o všechna naše členství nabízíme registraci v ČGF na rok 2023, Garanci nejlepších cen při nákupu v golfovém obchodě www.bestgolf.cz, green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS, přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru, hodnotné dárky a řadu reciprocit na partnerských hřištích, které uvádíme níže:

Golfové hřiště Botanika
Sleva 25 % na green fee z aktuálního ceníku mimo turnaje.

Golf resort Hodkovičky
Druhá devítka s 10 % slevou, pokud to dovolí kapacita hřiště či pokud GRH nestanoví jinak. Rozhodnutí o zakoupení 2. devítky musí být hráčem učiněno na recepci před hrou 1. devítky.

Golf Club Pardubice

20 % na aktuální green fee dle ceníku ve všední dny, sleva se nevztahuje na speciální akce pořádané GCP.

Golf Terezín

v jednání

Molitorov
Sleva 25 % z ceny green fee.

V současné době jednáme a připravujeme speciální ceny green fee pro naše členy na některých hřištích, zejména na těch, kde jsme letos neobnovili herní spolupráci. Tyto slevy a ceny nebudou veřejné. Přidáme je v průběhu příštího roku do rezervačního systému.

Výše uvedené slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezóny změněny v závislosti na partnerských hřištích.

STAŇ SE ČLENEM BLUE SKY GOLF CLUBU