Golfové slevy

Kromě již tak velmi výhodného hracího členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Mnoho dalších slev a reciprocit najdete zde: SLEVY NA GREEN FEE

PŘIVEĎ KAMARÁDY
A HRAJ ZDARMA
  VYBAVTE SE U NÁS
A HRAJTE ZDARMA

SLEVA NEBO ČLENSTVÍ ZDARMA

Pokud přivedete do našeho golfového klubu člena pro jakékoliv z našich členství, můžete získat slevu 400,- Kč. Sleva bude započítána při zakoupení členství na následující rok. Slevy za přivedené členy se sčítají.

Pokud do našeho klubu doporučíte 3 členy pro některé z našich členství na rok 2018, máte stejný typ členství pro sebe na následující sezonu zdarma. Například při doporučení 3 nových členů pro členství HRAJ!, získáte 4. členství HRAJ! pro sebe na příští rok zdarma.

Podmínkou pro uplatnění slevy je, aby při vyplňování přihlášky nový člen do příslušné rubriky uvedl jméno a členské číslo toho, kdo jej doporučuje. Po odeslání přihlášky není možné slevu dodatečně nárokovat. Slevy mohou stávající členové nárokovat pouze za získání nového člena, který členem GCBBS doposud nebyl..

ČLENSTVÍ ZDARMA

Při zakoupení kompletní golfové výbavy od značky Callaway v našem golfshopu Bestgolf získáváte ZDARMA nejvyšší Best členství pro rok 2018 v hodnotě 8.888,- Kč a hrajete tudíž neomezeně na 11 špičkových hřištích.

Kompletní golfová výbava - kompletní sada golfových holí včetně bagu, min. 2 ks oblečení a 1 ks golfové obuvi, min. 3 krabice míčků a čepice nebo kšiltovka - vše značka Callaway.

Nákup musí být proveden v roce 2018.

PŘIHLÁŠKA DO GOLFOVÉHO KLUBU   GOLFSHOP BESTGOLF

Další slevy pro všechny

RODINNÉ

SLEVA
PRO SENIORY

SLEVA
PRO STUDENTY

SLEVA 400 Kč

Novinka - rodinné členství. Rodina se 3 a více rodinnými příslušníky (matka, otec, dítě nebo více dětí), získá na každého člena rodiny slevu 400Kč na vybrané členství. Lze kombinovat libovolná členství.

Všichni senioři 65 a více let získají slevu 400 Kč na vybrané členství. Tato sleva se nedá kombinovat s jinou akční nabídkou.

Studenti do 26 let u nás po předložení studijního průkazu/karty ISIC hrají levněji. Z každého členství sleva 400 Kč. Tuto slevu není možné kombinovat s jinými slevami či akcemi v našem golfshopu.