Třešňový turnaj O putovní pohár prezidenta GCBBS a mistrovství klubu

Turnaj proběhne na golfovém hřišti Molitorov dne 21.6.2023.

Popis turnaje

Tento turnaj, jak již název vypovídá, jsme se rozhodli uspořádat v době, kdy dozrávají třešně a pro ty, kteří ještě případně na hřišti Molitorov nehráli, napovím, že přímo na hřišti se náchází spousta třešňových stromů. Dalším důvodem je i počasí, kdy minulý rok jsme turnaj vzhledem ke špatnému počasí přesunuli na jiný termín, kdy opět bylo špatné počasí, které zapříčinilo nízkou účast, doufáme, že jarní období bude z tohoto hlediska mnohem příznivější.

Na turnaj se můžete přihlásit ZDE.

Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF. Mistrem či mistryní klubu se může stát golfistka(ta), který má v době konání turnaje platné domovské členství GCBBS.

O putovní pohár prezidenta GCBBS se hraje na stableford s úpravou HCP a mistrovství klubu se hraje na rány.

Termín turnaje a další informace

Čas zahájení: 13:00 Čas ukončení: 19:00

Postupný start, maximální kapacita 50 hráčů. Hradí se pouze startovné 600,- Kč, Green fee se nehradí. Vložené soutěže nearest to pin společný muži, ženy, longest drive. Buggy (nutno rezervovat dopředu) i zaměřovače jsou povoleny.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny, víno, trophy ceny. Ceny odpovídají amatérskému statusu. Pro mistra a mistryni klubu je připravena cena – členství na rok 2024 dle jejich výběru.