O putovní pohár prezidenta GCBBS a mistrovství klubu

19. ročník turnaje O putovní pohár prezidenta GCBBS a 21. mistrovství klubu Slapy 15. 9. 2022

Popis turnaje

Také letos se můžete těšit na již tradiční turnaj O putovní pohár prezidenta klubu GCBBS, který bude stejně jako v minulých letech spojen s mistrovstvím klubu. Turnaj bude zahájen v 9:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na cepelak@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu a tatranku do bagu.

Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu a místních pravidel hřiště platných pro rok 2022.

O putovní pohár prezidenta GCBBS se hraje na stableford s úpravou HCP a mistrovství klubu se hraje na rány.

Mistrem a mistryní klubu se mohou stát pouze členové, kteří v době konání turnaje mají platné domovské členství GCBBS.

Turnaj bude uzavřený do 31. 8. pouze pro členy klubu GCBBS a od 1. 9. otevřen pro širokou veřejnost v případě nenaplnění kapacity turnaje

Během turnaje jsou povoleny měřící zařízení a je povolena i doprava (buggy apod.)

Termín turnaje a další informace

Čtvrtek 15. září Slapy, start od 9:00

Průběh: Postupný start od 9:00. Po hře vyhlášení výsledků.

Startovné: Platí se pouze startovné 600 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže:  Longest drive – muži, ženy a Nearest to pin – společný

Kategorie:

O putovní pohár – HCP 0-54

Mistrovství klubu – HCP 0-24; HCP 24,1-54

Minimální účast: 25 přihlášených

Kapacita: 40 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se se hraje o putovní pohár prezidenta. Dále budou připraveny ceny za umístění v soutěžích. Těšit se můžete na věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod. Mistr a mistryně klubu získá voucher na členství v hodnotě 4.500 Kč na rok 2023, voucher je nepřenosný na jinou osobu.