GOLFOVÝ TURNAJ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Často se nás ptáte, zda je vhodné se účastnit golfového turnaje krátce po získání handicapu 54. Odpověď je jednoduchá. S golfem je to podobné jako po získání řidičského průkazu. Je nutné jezdit, jezdit, jezdit. Stejně jako v golfu je nutné hrát, hrát, hrát. Nemusíte mít obavu, že způsobíte nějaké faux pax. Golfový turnaj pro začátečníky či začínající golfisty není univerzální záležitostí.

Na našich turnajích pro členy Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky, které pravidelně pořádáme každý rok, k tomuto přihlížíme. Při sestavování startovní listiny přihlížíme k aktuálnímu handicapu golfisty, stejně tak i ke společenské stránce (pokud chtějí jít hráči například ve společném flightu), nicméně výkonnost dle hcp rozhoduje. Na startovní listinu zapisujeme začínající golfisty vždy nakonec. Protože v případě, pokud se jim golfová hra nedaří, nikoho nezdržují a nejsou tak pod tlakem ostatních spoluhráčů a mohou si tak svou hru více užít a získat snadněji golfové zkušenosti a dovednosti.

Můžete se o tom přesvědčit i Vy. Rádi Vás uvítáme na našich turnajích.