GOLFOVÁ LIGA DRUŽSTEV MUŽŮ

V rámci účasti GCBBS na golfové Lize družstev mužů se s naším týmem pravidelně účastníme turnajů v rámci této ligy. V minulém roce 2018 jsme se umístili na 5. místě z celkem 17 klubů. Členem našeho golfového teamu se můžete stát i vy. Kapacita ligového teamu je omezená a spoluhráče si vybírá kapitán družstva. Pro účast v ligovém teamu je nutné mít domovské členství v GCBBS či vyřízenou hostovací kartu, smysl pro fair play, teamovou spolupráci, spolehlivost a nadšení pro golfovou hru. Samozřejmě, že nižší HCP je pak při výběru do teamu výhodou.

V každém roce se jedná o 2 weekendy plné golfu. Hraje se vždy na 2 českých golfových hřištích, která jsou upřesněná dopředu, zpravidla v červnu a v červenci. V případě zájmu o účast nás prosím kontaktujte emailem na partner@bestgolf.cz

Členové družstva mají pak i další výhody. Každý účastník klubové ligy (týká se to i náhradníků) získá slevu na členství v hodnotě 3 000Kč. Sleva se bude počítat z nezvýhodněné ceny členství (tzn. z ceny členství od 1. 1. daného roku). Když si ligista vybere členství, které je levnější než 3000Kč, rozdíl nebude nijak vrácen či kompenzován. Pokud se stane to, že účastník ligy (ligista) zaplatí členský poplatek bez slevy v daném roce, bude mu rozdíl vrácen v hotovosti v daném roce. O tento rozdíl se musí ligista přihlásit u sekretáře klubu do konce roku, jinak propadne ve prospěch klubu. Pokud se ligista nezúčastní ligového turnaje a nebude omluven prezidentem, může mu být sleva zrušena.