Členové o GCBBS

Adina H.

Jsem s členstvím velmi spokojena. S klubem je velmi dobrá komunikace a pokud se vyskytne nějaký problém, rychle ho vyřeší.

Attila P.

Často využívám volnou hru od GCBBS. Levněji se na hřiště dostat nedá.

David M.

GCBBS je super. Mám rád jednoduché věci a navíc vše skvěle funguje.

Honza D.

Členství v GCBBS jsem doporučil i svým kamarádům. Jsme spokojeni.

Jan H.

V klubu BestGolf BlueSky jsem velmi spokojen. Pokud mi vyjde čas, mohu hrát i trénovat. To mi vyhovuje.

Jiří N.

Mám rád jednoduchost a funkčnost. Jsem členem GCBBS a rozhodně dávám palec nahoru.

Jitka T.

K 70. narozeninám jsem si dala dárek, členství v golfovém klubu Bestgolf Blue Sky. Nyní je mi 77 let a s GCBBS stále aktivně hraji.

Marek C.

Členství v GCBBS doporučuji. Nejlepší poměr – cena/výkon.

Martin G.

Často hraji golf, proto řádné členství v GCBBS mi vyhovuje. Jsem spokojen.

Martin W.

Líbí se mi turnaje, které pořádá golfový klub. Řádné členství se hrou zdarma si nemohu vynachválit.

Monika H.

Líbí se mi hra zdarma na hřištích. Vždy najdu nějaký volný tee time, když si chci zahrát.

Pavel H.

Členství v GCBBS bych neměnil. Moc mi vyhovuje řádné členství a hra zdarma.

Pavel Š.

V golfovém klubu Bestgolf Blue Sky jsem již sedmým rokem a jsem moc spokojen.

Veronika W.

S golfem jsem v GCBBS začínala. S manželem Martinem využíváme možnost hry zdarma a hrajeme společně. Musím říct všeobecná spokojenost.

Zdeněk R.

Golf hraji několikrát do roka a členství v GCBBS mi velmi vyhovuje.