START

2 HRY ZDARMA

1 650 Kč 1 500 Kč při platbě do 31. 12. 2021

img startclenstvi bez akce

Startovací členství pro začínající golfisty, u kterého roční členský příspěvek na rok 2022 činí pouze 1 650 Kč (Při platbě do 31. 12. 2021 pouze 1 500 Kč) a získáte za něj registraci v našem golfovém klubu, potažmo na serveru České golfové federace, 2 x green fee zdarma na hřištích dle výběru, řadu výhod na partnerských hřištích a řadu dalších golfových slev a golfových benefitů:

• 2 x hru ZDARMA na hřištích dle výběru dle dostupných variant:  Molitorov (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) + Poděbrady (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) nebo Poděbrady (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) + Lázně Bohdaneč (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) nebo Lázně Bohdaneč (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) + Botanika (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) nebo Hodkovičky (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle) + Botanika (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle) nebo Stará Boleslav (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle) + Hodkovičky (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle).
  • Registraci v ČGF na rok 2022.
  • 30 minut fittingu na golfovém simulátoru Trackman 4 v hodnotě 1 000 Kč.
  • Možnost bookovat hru pro 2 hráče zároveň!
  • Řadu slev na partnerských hřištích pro členy, kteří se nevejdou do denní herní kapacity nebo vyčerpají hry v rámci svého členství (klikněte zde pro zobrazení reciprocit).
  • Garanci nejlepších cen při nákupu na eshopu www.bestgolf.cz a na kamenném obchodě Bestgolf Shop v Praze 8.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Jak je možné, že je členství Start! tak výhodné?

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2022?

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

POZOR ZMĚNILI JSME ČÍSLO ÚČTU!

Členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za nezlevněnou cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

Start členství.