PoDmínky pro využití členství BEST

Hru zdarma můžete využít na hřištích, které naleznete v rezervačním systému. Hru lze bookovat až za 6 hráčů na jednom hřišti zároveň (podle denní kapacity daného hřiště). V případě hřiště Slapy lze bookovat i za více hráčů, a to v rámci aktuální hrací kapacity hřiště. Rezervaci v rámci neomezené hrací kapacity na Slapech je třeba provádět přímo s hřištěm na kontaktním mailu či telefonním čísle. Blokaci za více hráčů je třeba nejdříve autorizovat. Hru ZDARMA je možné využít v případě volné kapacity hřiště. V rámci členství BEST nabízíme rovněž garanci možnosti her na každém hřišti. Hřiště může být uzavřeno v případě údržby zeleně či konání komerční akce. V případě uzavření hřiště není nárok na náhradu hry.

V rámci členství BEST poskytujeme "Garanci vrácení peněz", kterou může člen uplatnit do 90 dní od úhrady členského příspěvku. Při uplatnění této garance je vrácena částka členského příspěvku, která je ponížena o poplatek za registraci v ČGF ve výši 500 Kč a o pultovou cenu green fee na již odehraných hřištích.

Garanci nejlepších cen při nákupu v našem eshopu www.bestgolf.cz nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi a nelze ji uplatnit v následujících případech:

• konkurenční nabídka spadá do limitované akce (například výprodejové akce, neveřejné nabídky ad.
  • konkurenční nabídka pochází od neautorizovaných prodejců golfového vybavení
  • produkt z konkurenční nabídky není skladem
  • produkt z konkurenční nabídky je zvýhodněn z důvodu vrácení ve 14-ti denní lhůtě, drobné vady atp.
  • prodejní cena nesmí klesnout pod nákupní cenu zboží
  • lepší ceny u konkurence je dosaženo použitím slevového kupónu
  • garance nejlepší ceny končí okamžikem nákupu daného zboží a nelze ji uplatnit zpětně

Pokud bude GCBBS pořádat klubový turnaj, nehradí členové GCBBS na turnajích pořádaných v roce 2022 green fee, ale pouze startovné. Přehled plánovaných turnajů bude včas zveřejněn.

U tohoto členství i nadále platí garance 3 her na každém hřišti. Tato možnost by měla přinést členům spravedlivější rezervace a zjednodušit přístup při rezervacích. Členové s členstvím BEST uvidí na první 3 hry - 30, 15 a 10 dní dopředu. Po odehrání 3 her na každém hřišti budete vidět jen 7 dní dopředu.

30 minut fittingu na golfovém simulátoru Trackman 4 je možné využít pouze dle otevírací doby fitting centra a dle jeho dostupných kapacit. Rezervaci provádějte na telefonním čísle 604 262 922.

V případě zásahu vyšší moci, která znemožní včasné vybrání získaných benefitů, propadají tyto bez nároku na finanční či jiné odškodnění. Za vyšší moc se považují mimořádné události celospolečenského dopadu, jako jsou živelné katastrofy, válečné konflikty či pandemie.

GCBBS  ve spolupráci s Bestgolf.cz získává v průběhu roku golfové slevy, vouchery na green fee a ubytování, golfové vybavení se slevou až 80%, které pak nabízíme přednostně našim členům.

Podmínky a slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezony změněny v závislosti na partnerských hřištích. GCBBS si vyhrazuje právo v případě potřeby změnit podmínky členství i hrací kapacitu hřišť v průběhu roku.

ZPĚT NA BEST ČLENSTVÍ