PoDmínky pro využití členství start

Hru zdarma můžete využít na hřištích, které naleznete v rezervačním systému. Hru lze bookovat až za 2 hráče na jednom hřišti zároveň. Blokaci za více hráčů je třeba nejdříve autorizovat. Hru ZDARMA je možné využít v případě volné kapacity hřiště. Hřiště může být uzavřeno v případě údržby zeleně či konání komerční akce. V případě uzavření hřiště není nárok na náhradu hry.

Garanci nejlepších cen při nákupu v našem eshopu www.bestgolf.cz nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi a nelze ji uplatnit v následujících případech:

• konkurenční nabídka spadá do limitované akce (například výprodejové akce, neveřejné nabídky ad.
  • konkurenční nabídka pochází od neautorizovaných prodejců golfového vybavení
  • produkt z konkurenční nabídky není skladem
  • produkt z konkurenční nabídky je zvýhodněn z důvodu vrácení ve 14-ti denní lhůtě, drobné vady atp.
  • prodejní cena nesmí klesnout pod nákupní cenu zboží
  • lepší ceny u konkurence je dosaženo použitím slevového kupónu
  • garance nejlepší ceny končí okamžikem nákupu daného zboží a nelze ji uplatnit zpětně

Pokud bude GCBBS pořádat klubový turnaj, nehradí členové GCBBS na turnajích pořádaných v roce 2021 green fee, ale pouze startovné. Přehled plánovaných turnajů bude včas zveřejněn.

Fitting golfových holí získaný jako dárek za platbu do konce roku 2020 lze čerpat až v roce 2021. Podrobné podmínky čerpání tohoto dárku budou včas upřesněny.

V případě zásahu vyšší moci, která znemožní včasné vybrání získaných benefitů, propadají tyto bez nároku na finanční či jiné odškodnění. Za vyšší moc se považují mimořádné události celospolečenského dopadu, jako jsou živelné katastrofy, válečné konflikty či pandemie.

GCBBS  ve spolupráci s Bestgolf.cz získává v průběhu roku golfové slevy, vouchery na green fee a ubytování, golfové vybavení se slevou až 80%, které pak nabízíme přednostně našim členům.

Podmínky a slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezony změněny v závislosti na partnerských hřištích. GCBBS si vyhrazuje právo v případě potřeby změnit podmínky členství i hrací kapacitu hřišť v průběhu roku.

ZPĚT NA START ČLENSTVÍ