START

Startovací členství pro začínající golfisty na rok 2024 nabízíme v následujících možnostech:

Start Basic je členství bez her, které v sobě zahrnuje registraci v našem golfovém klubu a na serveru České golfové federace. Toto členství je bezkonkurenčně nejlevnějším golfovým členstvím na trhu pro rok 2024 za skvělou akční cenu 1350,-Kč.

Golfové členství můžete někomu věnovat jako dárek formou dárkového certifikátu, naleznete ho zde.

Start 1 obsahuje 1 hru na vybraném hřišti, toto členství můžete mít za akční cenu 2.250,-Kč, varianty:

A dále každá tato varianta členství obsahuje:

Důležité upozornění, pokud si vyberete členství Start a budete platit převodem z účtu na účet, je potřeba v popisu platby zvolit variantu členství, případně poslat tuto informaci emailem. Pokud toto neuděláte, nebudete mít po 1. 1. 2024 váš profil v rezervačním systému automaticky aktivní.

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010  nebo platební kartou po vyplnění přihlášky on line na internetu Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo, případně klubové číslo začínající 094-…. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví.

Při platbě zaměstnaneckými benefity platí cena členství 2.250 Kč.

Chcete mít golf v roce 2024 zadarmo? Využijte naši akci:

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA
jejíž podrobnosti najdete zde.

Plastové kartičky již nejsou ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické. Plastovou kartičku je možné vydat pouze na vyžádání za poplatek 1.000,-Kč

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde. U členství, kde je neomezená herní kapacita u tohoto hřiště bookují svůj tee time prosřednictvím recepce.

START členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 4 hráče v rámci dostupné denní kapacity. Bookovat hru za více hráčů mohou pouze členové, kteří mají stejné členství (viz. příklad – pokud jeden člen bude mít zvolené členství BEST a druhý Start, tak to možné není). Booking lze provést v našem rezervačním systému.

Ano, hrací místa jsou navzájem sdílena, aby členové mohli využít maximálně hrací kapacitu.

Hráči GCBBS nemají právo čerpat hrací kapacitu v případě, že bude hřiště uzavřeno z důvodu nepříznivého počasí případně jiných živelných pohrom anebo údržby hřiště. Doba čerpání se o tuto dobu neprodlužuje. Pokud je hřiště uzavřeno z důvodu konání sportovních nebo komerčních turnajů, společenských akcí či golfových akademií a nebo v případě nenadálé nutnosti údržby zeleně či jiné události. Pečlivé ověření volné hrací kapacity je plně v rukou našich členů a podrobněji se řídí pravidly rezervačního systému. Na propadnuté či nevyužité green fee není nárok náhrady tohoto fee.

Ano, podrobnosti zveřejňujeme na klubových stránkách. Účast a pořádání klubových turnajů či turnaje je komplementární sportovní činnost v rámci a není nárokovou záležitostí vzhledem ke členství.