6 HER
ČLENSTVÍ

6 HER ZDARMA

cena od 2 990 Kč

 

 

STAŇ SE ČLENEM
BLUE SKY GOLF CLUBU
PŘIHLÁŠKA

 

Členství v golfovém klubu GCBBS, které se nazývá 6 Her členství zahrnuje 6 garantovaných her za rok ZDARMA na 6 golfových hřištích. Toto členství je vhodné pro ty golfisty, kteří chtějí mít jistotu hry, členství v ČGF  a méně navštěvují golfová hřiště.

Zvolte si 6 Her členství a za cenu 3.500 Kč, nebo za cenu 4.300 Kč při zvolení exkluzivní varianty Zlatá Praha, nebo za cenu 2.990 Kč při zvolení ekonomické varianty 6 Her Basic získáte v roce 2018 následující výhody:

  • 6 her ZDARMA na 6 golfových hřištích v rámci denní kapacity (Beřovice 2x18, Bohdaneč 2x18, Botanika 2x18, Molitorov 2x18, Motol 2x9, Mstětice 2x18, Předboj 2x9, Stará Boleslav 2x9, Štiřín 2x18, Terezín 2x9, Zbraslav 2x18).
  • Možnost volby z 5 balíčků hřišť podle Vašich preferencí.hřiště 6 her 2018
  • NOVĚ přinášíme Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 30 dnů od zakoupení členství.
  • Registraci v ČGF pro rok 2018.
  • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zabrazení reciprocit).
  • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

 

JAK SE STÁT ČLENEM

 

GOLFOVÉ SLEVY

Kromě již tak velmi výhodného hracího členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

 

GOLFOVÉ SLEVY

 

Časté otázky ke členství:

Nemám HCP 54 (Zelenou kartu), ale chtěl bych využít toto členství, jak mám postupovat?

Pokud nemáte HCP 54 vůbec nevadí. Rádi Vám ho pomůžeme získat. Naši trenéři z Bestgolf Academy Vám rádi pomohou a velmi brzy se s námi golf naučíte. Pro nováčky nabízíme garanci získání HCP 54 -  garanci kurzu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2018?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Jak mohu využít hru ZDARMA na hřištích?

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde. 

Jak je zajišťeno, že si zahraji?

6 Her členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Je možné využít hry z 6 Her golfového členství i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště, ale konkrétně je to vždy uvedeno v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za dalšího člena?

Ano, od roku 2016 je i u tohoto členství možné bookovat za 2 hráče.

Co se stane, pokud hry odehraji?

Nic, rezervační systém Vás nepustí udělat další rezervaci. Pokud ale budete chtít dále hrát, je možné udělat upgrade 6 Her členství na členství 12 her nebo členství BEST. Jestliže tohoto nevyužijete, federační kartička Vám zůstane a Vy můžete využít zajímavých slev na green fee.

Klikněte zde pro zobrazení podrobných podmínek využívání
6 Her členství.

CHCI ZÍSKAT TOTO ČLENSTVÍ