12 HER

cena od 6 600 Kč

NYNÍ JEN 5 000 kČ

12 HER CLANEK

Pro rok 2018 přináší GCBBS nové unikatní členství s názvem 12 Her. Toto golfové členství přináší ještě více golfových her zdarma za skvělých podmínek. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2018 za 6.600 Kč nebo za 7.500 Kč při zvolení exkluzivní varianty Zlatá Praha získáte:

• 12 her ZDARMA na 6 golfových hřištích v rámci denní kapacity (Beřovice 2x18, Bohdaneč 2x18, Botanika 2x18, Molitorov 2x18, Motol 2x9, Mstětice 2x18, Předboj 2x9, Stará Boleslav 2x9, Štiřín 2x18, Terezín 2x9, Zbraslav 2x18)
  • Možnost volby ze 4 balíčků hřišť podle Vašich preferencí. NYNÍ AKCE: cena všech balíčků jen 5 000 Kč.hřiště 12 her 2018
  • NOVĚ přinášíme Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 30 dnů od zakoupení členství.
  • Registraci v ČGF na rok 2018.
  • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy.
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
  • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Nemám HCP 54 (Zelenou kartu), ale chtěl bych využít toto členství, jak mám postupovat?

Pokud nemáte HCP 54 vůbec nevadí. Rádi Vám ho pomůžeme získat. Naši trenéři z Bestgolf Academy Vám rádi pomohou a velmi brzy se s námi golf naučíte. Pro nováčky nabízíme garanci získání HCP 54 -  garanci kurzu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2018?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

12 Her členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, stejně jako u členství 6 her i u tohoto členství je možné bookovat za 2 hráče.

Co se stane, pokud hry odehraji?

Nic, rezervační systém Vás nepustí udělat další rezervaci. Pokud ale budete chtít dále hrát, je možné udělat upgrade 12 Her členství na BEST členství. Jestliže tohoto nevyužijete, federační kartička Vám zůstane a Vy můžete využít zajímavých slev na green fee.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

12 Her členství.