START

1 HRA ZDARMA

Startovací členství pro nové členy našeho klubu na první sezónu, u kterého roční členský příspěvek na rok 2017 činí pouze 1500 Kč a získáte za něj registraci v našem golfovém klubu, potažmo na serveru České golfové federace, 1 x green fee zdarma na golfovém hřišti Štiřín a řadu dalších výhod na partnerských hřištích a řadu dalších golfových slev a golfových benefitů:

• Jednu hru ZDARMA na hřišti 18 jamek.
  • Registraci v ČGF na rok 2017.
  • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy (stránky akademie zde)
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení reciprocit).
  • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu a eshopu Bestgolf.cz při nákupu nad 1.000,-Kč.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.
  • Fitting golfových holí ZDARMA pro správný výběr při zakoupení nových golfových holí Callaway.

Zakoupením tohoto golfového členství podpoříte dobrou věc. GCBBS pravidelně přispívá na činnost občanského sdružení Pomocné tlapky, které zajišťuje výcvik asistenčních psů (klikněte zde pro více informací o tomto sdružení).

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našeho golfshopu.

Jak je možné, že je členství Start! tak výhodné?

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Nemám HCP 54 (Zelenou kartu), ale chtěl bych využít toto členství, jak mám postupovat?

Pokud nemáte HCP 54 vůbec nevadí. Rádi Vám ho pomůžeme získat. Naši trenéři z Bestgolf Academy Vám rádi pomohou a velmi brzy se s námi golf naučíte. Pro nováčky nabízíme garanci získání HCP 54.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2017?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.

Start členství.

PŘIHLÁŠKA DO GOLFOVÉHO KLUBU