ŘÁDNÉ

8 HŘIŠŤ ZDARMA

Nejlevnější golfové členství s hrou bez omezení na českém trhu je Řádné členství od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 8 hřištích s garancí 3 her na každém hřišti a další výhody. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2017 za 8.888,-Kč  získáte:

• Neomezenou hru na minimálně 8 hřištích (klikněte zde pro zobrazení hřišť) v rámci denní kapacity ZDARMA.
  • Garanci minimálně 3 her na každém hřišti.
  • Registraci v ČGF na rok 2017.
  • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy (stránky akademie zde)
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
  • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu a eshopu Bestgolf.cz při nákupu nad 1.000,-Kč.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.
  • Fitting golfových holí ZDARMA pro správný výběr při zakoupení nových golfových holí Callaway.
Zakoupením tohoto golfového členství podpoříte dobrou věc. GCBBS pravidelně přispívá na činnost občanského sdružení Pomocné tlapky, které zajišťuje výcvik asistenčních psů (klikněte zde pro více informací o tomto sdružení).

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2017?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu, a proto garantujeme minimálně 3 hry na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2016 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti minimálně 2 x a vícekrát, pro rok 2017 garantujeme 3 hry na každém golfovém hřišti. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 hráče.

Řádného členství.

PŘIHLÁŠKA DO GOLFOVÉHO KLUBU

Zakoupením tohoto golfového členství podpoříte dobrou věc. GCBBS pravidelně přispívá na činnost občanského sdružení Pomocné tlapky, které zajišťuje výcvik asistenčních psů.