Slapy barevné

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
SLAPY

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
Slapy OBRÁZEK 
 

Hřiště je přirozeně zakomponované do krajiny. Koncepčně je řešeno tak, že zajímavá členitost terénu dává konečnému výsledku požadovanou krajinotvornou pestrost a golfovou náročnost. Cílem je uspokojení i nejnáročnějších hráčů v oblasti vnímání krajiny i samotné golfové hry. Celá 18ka působí velmi kompaktně, mezi jamkami jsou krátké přechody, celková délka je 5400 m ze žlutých kamenů a čas průchodu max. do 5 hodin, hřiště je spíše kratší a technické.

První devítka je přátelské hřiště se širokými fairwayemi, mírně kopcovité s modelovanými greeny (o průměrech kolem 500m2), je to hřiště moderní konstrukce typu links. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů - na okolní kopcovitou krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na Slapskou přehradu. Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. První devítka má unikátní rozvržení 3+3+3, tzn. že se na ní hrají 3 3pary, 3 4pary a 3 5pary. Na hřišti čekají samozřejmě bunkry, ale i trnkové remízy a dvě vody. Greeny, okolí greenů, ferveje i odpaliště jsou pod závlahami.

Nabízejí se tady taky krásné pohledy a výhledy na okolní lesy, údolí před Slapskou přehradou, ale také na na obce Slapy a Přestavlky. Kdo zná Rabyňskou horu, může se těšit na stejně přátelské, otevřené a široké fairwaye a na velmi precizně modelované greeny. Zejména ten na jamce číslo 14, kde má každá ze šesti pin pozicí svou terasu, vyzkouší schopnost čtení greenu. Na fairwayi 17 pro změnu můžete vydechnout a nabrat rychle sílu na efektních zídkách vyskládaných z kamenů a doplněných pročištěnými remízky, no a těžkou práci greenkeepera Vojtěcha Fuchse a jeho asistenta Jakuba Lohmanna korunuje green jamky číslo 18, který je z velké části vysekaný ve skále.

SLAPY MAPA

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 08:00 - 20:00

 

Cena fee:

PO - PÁ: 990Kč

VÍKEND, SVÁTEK: 1 300 Kč

Kontakt: 420  603 81 44 55

Web:

www.golfslapy.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: Po silnici č. 102 za Štěchovicemi na kopci projeďte na křižovatce u čerpací stanice rovně na vedlejší silnici. Po cca 3 km odbočte vlevo směr vesnice Buš. Další křižovatka je u obce Buš, pokračujte rovně. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, Skalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.

Od Dobříše: Po silnici č. 102 odbočte vpravo směr vesnice Buš. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, SKalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.

 

 

 

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ