BEST

7 HŘIŠŤ ZDARMA

9 990 Kč  7 990 Kč při platbě do 31. 12. 2021

12 HER CLANEK

Golfové členství s neomezenou hrou pro golfové zážitky bez limitů! To je členství BEST od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 7 hřištích. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2022, můžete se za 9 990 Kč (Při platbě do 31. 12. 2021 pouze 7 990 Kč) těšit na:

• Neomezenou hru na 7 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA - Slapy (NEOMEZENÁ denní kapacita na 18 jamek pondělí-pátek, o víkendu či ve svátek s tee time do 14:50 kapacita 6 osob, od 15:00 opět neomezeně), Hodkovičky (denní kapacita 6 míst na 9 jamek pondělí-neděle), Poděbrady (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Molitorov (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle)Botanika (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Lázně Bohdaneč (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle) , Stará Boleslav (denní kapacita 4 místa na 9 jamek pondělí-neděle).
    • Garanci alespoň 3 her na každém hřišti.
    • Registraci v ČGF na rok 2022.
    • 30 minut fittingu na golfovém simulátoru Trackman 4 v hodnotě 1000 Kč.
    • Řadu slev na partnerských hřištích pro členy, kteří se nevejdou do denní herní kapacity nebo vyčerpají hry v rámci svého členství (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
    • Garanci nejlepších cen při nákupu na eshopu www.bestgolf.cz a kamenném obchodě Bestgolf Shop v Praze 8.
    • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS. Letos se členové klubu mohou těšit na připravovaný turnaj na Slapech.
    • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2022?

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Čím je toto členství tak výhodné?

Hlavní výhodou tohoto členství je, že nejste prakticky omezeni v počtu odehraných her. Záleží tedy pouze na Vás a na denní kapacitě jednotlivých hřišť, jak často si zahrajete. Z praxe v průběhu posledních let máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x. Přepočtem ceny golfového členství na průměrný počet odehraných her v rámci tohoto členství jsme zjistili, že 1 hra vychází na méně než 100 Kč. Jedná se tedy o cenově nejvýhodnější členství na českém trhu! Nebo snad znáte nějaké golfové hřiště, kde je cena fee tak nízká?

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Toto je dáno nastavením rezervačního systému. Vycházíme z fair play přístupu, a proto jsme nastavili pravidla rezervací takovým způsobem, aby zvýhodňovala hráče, kteří doposud neodehráli žádnou hru nebo pouze 1 či 2 hry na daném hřišti. K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště v rámci hrací kapacity. V ostatních případech je rozhodnutí na promotérovi turnaje. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 4 až 6 hráčů v závislosti na herní kapacitě daného hřiště. V případě hřiště Slapy je neomezená herní kapacita.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

POZOR ZMĚNILI JSME ČÍSLO ÚČTU!

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 2802064451/2010. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů: Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za nezlevněnou cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

BEST členství.