callaway logo

Callaway Cup Tournament

Série golfových turnajů ve spolupráci s klubovým partnerem firmou Callaway

4 turnaje v období od 24. 5. do 10. 9. 2017

Popis turnaje V letošním roce pro vás chystáme sérii turnajů pod názvem Callaway Cup Tournament, která je otevřena širokému okruhu golfistů, avšak členové Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky budou na tomto turnaji zvýhodněni, a to v rámci nižšího startovného (Členové GCBBS neplatí na turnajích green fee). V letošním roce 2017 se partnerem Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky stala firma Callaway.  Celá Callaway Cup Tournament bude pojmuta na pohodu a z toho také vyplývají následující formát turnajů. 
Pravidla turnaje

Každý turnaj se bude hrát na stablefordové body ve dvou kategoriích, v případě potřeby mohou být sloučené do jedné kategorie. Budou vyhlášeny 3 místa v každé kategorii. Longest drive muži ženy, nearest to pin. Na Botanice se bude hrát na rány. Mistrovství klubu v Bohdanči na rány.

Z každého turnaje se bude počítat 20 nejlepších golfistů z každé kategorie (první golfista získá 20 bodů, druhý 19 bodů atd.).

Body z turnajů jednotlivých golfistů se budou sčítat. Vítěz celé tour bude ten, kdo získá nejvíce bodů. Budeme oceňovat 20 nejlepších golfistů z celé tour. Podmínkou pro vyhlášení a získání ceny je účast na minimálně 3 turnajích a zároveň účast na posledním turnaji v Bohdanči.

Vyhlášení 20 nejlepších golfistů bude z obou kategorií, to znamená, že dojde ke sloučení výsledků kategorií. Při stejném počtu dosažených bodů u hráčů bude rozhodnuto losem nebo rozehráním na puttingu na náhlou smrt.

Pravidla turnaje mohou být upravena v průběhu konání Callaway Cup Tournament, pokud si to situace vyžádá.

Termíny turnajů

Středa 24. května Poděbrady, start od 9:00

Průběh: Snídaně formou bufetu od 8:00, postupný start. Po hře oběd a vyhlášení.

Startovné: Členové GCBBS 800 Kč, ostatní 1.000 Kč

Vložené soutěže: Longest drive muži, Longest drive ženy, společný nearest to pin

Kategorie: HCP 0-25, HCP 25,1-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů

Minimální účast: 12 přihlášených

Přihlášení: Přihlašujte se na tomto odkazu

JIŽ PROBĚHLO - FOTKY Z TURNAJE ZDE

 

Sobota 10. června Konopiště, start od 9:00

Průběh: Snídaně formou bufetu od 8:00, postupný start. Po hře oběd a vyhlášení. V rámci turnaje je možné využít fitting golfových holí Callaway pod vedením zkušeného fittéra.

Startovné: Členové GCBBS 1.500 Kč, ostatní 2.000 Kč. Každý účastník obdrží poukaz na nákup zboží Callaway.

Vložené soutěže: Longest drive muži, Longest drive ženy, společný nearest to pin

Kategorie: HCP 0-21,1, HCP 21,2-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů

Minimální účast: 12 přihlášených

Přihlášení: Přihlašujte se na tomto odkazu

 

Úterý 27. června Botanika, start 15:00

Průběh: Budeme hrát footgolf na golfovém hřišti Botanika. Zúčastnit se mohou i negolfisté. Pro každého bude nachystán footgolfový míč ke hře. Podmínka ke hře je triko s límečkem (oblečení jako na golf). Po hře bude připraven ikonický gril s různými špízy a šašliky, které bude kuchař grilovat přímo před vámi, studená kuchyně a předkrmy, lívance a bublanina. Čeká vás 2 hodiny neomezené konzumace, aneb sněz, co můžeš. V rámci turnaje je možné využít fitting golfových holí Callaway pod vedením zkušeného fittéra.

Startovné: Členové GCBBS 1.200 Kč, ostatní 1.450 Kč. 

Kategorie: 1 kategorie (hrát mohou i ženy)

Minimální účast: 25 přihlášených

Přihlášení: Přihlašujte se na tomto odkazu

 

Neděle 10. září Bohdaneč, start od 10:00 z 10. jamky

Průběh: Turnaj je spojen s mistrovstvím klubu a s turnajem o putovní pohár prezidenta GCBBSS.

Startovné: Členové GCBBS 1.000 Kč, ostatní 1.250 Kč. 

Vložené soutěže: Longest drive muži, Longest drive ženy, společný nearest to pin

Kategorie: HCP 0-21,1 HCP 21,2-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů

Minimální účast: 12 přihlášených

Přihlášení: Přihlašujte se na tomto odkazu

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu. Rozdány budou ceny v celkové hodnotě 70.000 Kč.

V turnajích se bude hrát o Callaway míčky, ručníky, vypichovátka, bagy na boty, ponožky, teečka, deštníky. Dále o vouchery na nákup zboží. Pro vítěze celé Tour jsou připraveny další věcné ceny jako lahodná vína, golfové potřeby, oblečení, různá členství v GCBBS na rok 2018, dárkové poukazy na členství, slevové poukazy na členství. Bude oceněno 20 nejlepších golfistů.

zpettur

 

 

 

 Centrum Třešňovka

JIŽ PROBĚHLO

BestGolf Indoor Tour na Třešňovce

Vítězové turnaje:  M. Kvietok (1. místo), M. Randáček (2. místo), M. Urbánek (3. místo)
Vítězům gratulujeme!

Foto z předání hlavní ceny ZDE

Popis turnaje Přijďte si zahrát zimní indoorovou túru na Třešňovku. Těšit se můžete na nejkrásnější světová golfová hřiště!!! BestGolf Indoor Tour na Třešňovce je otevřená série indoorových turnajů pořádaná naším klubem BestGolf Blue Sky ve spolupráci se sportovním centrem Třešňovka pro všechny golfisty registrované v České golfové federaci.
Startovné

Běžní hráči550 Kč včetně Fee za využití simulátoru

Členové GCBBS: 500 Kč včetně Fee za využití simulátoru

Pravidla turnaje

Formát série: Turnaje probíhají jednou za 14 dní. Jeden turnaj probíhá od pátku 14:00 do neděle 18:00. Hráči mohou hrát kdykoliv během víkendu. V pondělí ráno je vyhlášen vítěz turnaje.

Pravidla turnaje: Hraje se na jedno kolo. Hraje se na rány. Vítěz je určen nejnižším počtem ran po vyrovnání 2/3 HCP. 

Bodování: Za každý turnaj získávají účastníci turnaje body. Body se rozdělují tak, že vítěz turnaje získává počet bodů, který je roven počtu účastníků daného turnaje, druhý hráč v pořadí o bod méně. třetí v pořadí o dva body méně atd. Poslední účastník získává 1 bod. Navíc pro prvních pět je bonifikace - 1. místo 5 bodů, 2. místo 4 body, 3. místo 3 body, 4. místo 2 body, 5. místo 1 bod.

Rozhodčí turnaje: Cemper Petr (prague Diamond Golf Club)

Termíny turnajů

16. - 18. prosince: St. Andrews links - Old Course

6. - 8. ledna: Princeville

20. - 22. ledna: Oakmont Country Club

3. - 5. února: Pebble Beach Golf Links Resorts

17. - 19. února: Pinehurst No. 2

3. - 5. března: Valderrama Golf Club

17. - 18. března: The Royal Melbourne Golf Club (Finálový turnaj série o dvojnásobné body)

Ceny pro vítěze

Ceny: Odměněni jsou vítězové jednotlivých turnajů a po finálovém turnaji jsou rozděleny hlavní ceny pro nejlepší hráče série. 

Hlavní ceny v sérii: Řádné členství v Golfovém Klubu BestGolf Blue Sky  na rok 2017 a poukazy na služby ve sportovním centru Třešňovka. Celková hodnota poskytnutých cen v sérii je více než 35 000 Kč.

Registrace  Registrace do turnaje probíhá přes server ČGF na tomto odkazu. Případně kontaktujte ředitele turnaje Jiřího Kotába na e-mailu sport@centrumtresnovka.cz nebo na mobilu 602 489 860. Konkrétní čas Vaší hry si zajistíte na recepci sportovního centra Třešňovka (e-mail recepce@centrumtresnovka.cz, mobil 602 122 355) rezervací simulátoru na konkrétní čas. V případě více zájemců o jeden čas budou vytvořeny flighty maximálně 4 hráčů. Startovní listina bude umístěna na web centra Třešňovka a na server ČGF vždy v den startu turnaje do 12:00.

 

zpettur

2006034 logo era golf resort

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

LÁZNĚ BOHDANEČ

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
LB 

18 jamkové mistrovské hřiště leží v sousedství Lázní Bohdaneč a přírodní rezervace Bohdanečský rybník. Hřiště bylo citlivě zasazeno do existující přírody a v tomto směru patří mezi jedny z nejkrásnějších 18 jamkových hřišť u nás.  Určitě Vás zaujme také pestrostí jamek. Hřiště postupně prošlo v posledních třech letech řadou změn zaměřených na zvýšenou pohodu hráčů a významné zlepšení kvality hracích ploch i jejich okolí. Cílem aktuálního designu je to, aby hřiště bylo  milosrdné k hráčům s vysokým HCP a zároveň zůstal zachován vysoce sportovní ráz pro hráče s nízkým HCP.  Že se to podařilo potvrzují i názory nejlepších českých profesionálů, kteří se již tradičně setkávají na našem hřišti v rámci turnaje GASCO Open. 

Celý golfový areál se vyznačuje přívětivou atmosférou a golfisté se sem rádi vrací nejen za kvalitním a zajímavým hřištěm ale i díky "rodinné venkovské" atmosféře. Hřiště nabízí také řadu dalších aktivit, které mohou využít "nehrající" návštěvníci našeho resortu. V těsném okolí hřiště je síť cyklotras, naučné stezky a národní technická památka Opatovický kanál s pozůstatky středověké rybniční soustavy s poklidným tokem pro vodáky. Přímo v resortu si můžete vypůjčit kánoe nebo také kola. Můžete se tak vydat na prohlídku největší ptačí rezervace u nás nebo navštívit četné písníky, které nabízejí možnost kvalitního koupání.

 

map poděbrady

 

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 08:00 - 20:00

SO - NE, svátek: 08:00 - 20:00

Cena fee:

PO-ČT: 800 Kč

PÁ: 900 Kč

Víkendy a svátky: 1 000 Kč

Kontakt: 420 723 625 525

Web:

www.gcpa.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 68 na silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doleva na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.

Od Hradce Králové: po silnici č. 333 na Lázně Bohdaneč. Zhruba 1 kmpřed Lázněmi budete mít areál po levé ruce.

Od Pardubic: po silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doprava na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.

GPS: 50°5'6.348"N 15°41'32.898"E

 

 

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ

 

 

callaway partner FINAL2
 

Pro rok 2017 získal golfový klub Bestgolf BlueSky jako exkluzivního partnera firmu CALLAWAY. Novým členům, kteří si v měsíci dubnu nebo květnu zakoupí ŘÁDNÉ členství, nadělí firma CALLAWAY luxusní dárkový balíček v hodnotě 2 619 Kč. Dárkový balíček ZDARMA obdrží pouze prvních 25 nových členů golfového klubu. Nevyplatí se otálet! Balíček obsahuje:

míčky singelsada singelčepice singelponožky singel

Pro zakoupení členství v golfovém klubu Bestgolf BlueSky vyplňte přihlášku, kterou zobrazíte stihnutím tlačítka "PŘIHLÁSIT", které naleznete níže. Dárek k zakoupenému řádnému členství získají pouze členové, kteří do poznámky v přihlášce uvedou heslo "DÁREK CALLAWAY".

login

 

 

ŘČ
logo podebrady2

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

PODĚBRADY

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
Poděbrady obrázek ořez 

Jedno z nejhezčích lesních a parkových hřišť, jehož první devítka vznikla už v 60. letech 20. století, na výhodném místem na pravém břehu Labe. Hřiště leží v oblasti Choťánek, jen kousek od centra Poděbrad. Prostor původních devíti jamek tvoří jádro celého areálu, tato místa vynikají vyzrálostí. Nové jamky se na ty staré nebo předělané podařilo organicky napojit. Areál je příjemně rozložený v místech s lesem, loukami a vodou, přechody nejsou dlouhé a hřiště má zajímavý rytmus. Budova klubovny je unikátní, uskutečnilo se odtud ve 20. letech minulého století první rozhlasové vysílání v Československu. To prozrazují i dva vysoké stožáry, které u budovy stojí.

Hřiště obklopují četné cesty, na kterých jezdí cyklisté i bruslaři, golfový areál s kultivovanou zelení jen zvýrazňuje krásu Polabí, která učarovala i spisovateli Bohumilu Hrabalovi, jenž vyrostl v blízkém Nymburku. Hřiště má zcela rovinatý profil, ale patří v některých partiích k velice obtížným. Největším nebezpečím je množství vodních překážek: struh, potoků, rybníčků a rybníků. A pak samozřejmě stromy. Udržet míč na ferveji je v Poděbradech základem úspěchu, jakmile jde rána do strany, ocitáte se v problémech. Vodním překážkám se nicméně dá vyhnout, chce to jen pečlivě si před zahráním jamky pročíst birdie kartu, případně dobře odhadnout vzdálenost a počítat i s doběhem míčku. Že mnoha hráčům padají míčky do vody často, o tom svědčí místní kluci, kteří je loví a během hry vám je občas nabízejí k prodeji. Nicméně právě jamky s vodními překážkami patří k nejzajímavějším na hřišti.

 

map poděbrady

 

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 09:00 - 18:00

SO - NE, svátek: 09:00 - 18:00

Cena fee:

PO-ST: 500 Kč

ČT-PÁ: 700 Kč

SO-NE: 900 Kč

Kontakt: 420 605 509 278

Web:

www.golfpodebrady.cz

Příjezd do resortu:

od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 42 směr Kopidlno. Na prvním kruhovém objezdu odbočte vlevo zpět na Poděbrady na silnici č. 611. Odbočka do resortu je za železničním nadjezdem, areál je vlevo. Klubovna je vzdálena od hlavní silnice zhruba 500 metrů.


Od Hradce Králové: po dálnici D11, sjezd EXIT 42 směr Kopidlno. Na prvním kruhovém objezdu odbočte vlevo zpět na Poděbrady na silnici č. 611. Odbočka do resortu je za železničním nadjezdem, areál je vlevo. Klubovna je vzdálena od hlavní silnice zhruba 500 metrů.
GPS: 50°8'17.336"N 15°8'39.512"E

 

 

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ

 

 

Podkategorie