Golfové hřiště Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč - Golf Club Pardubice

Lázně Bohdaneč - logo

Golf Club Pardubice - Lázně Bohdaneč jsou další novinkou v nabídce hřišt BestGolf Blue Sky, kde si můžete zahrát zdarma. Pardubické golfové hřiště je velmi citlivě zasazeno do zajímavé přírodní lokality. Hřiště se nachází v těsné blízkosti Lázní Bohdaneč, kde mohou hráči po hře naleznout velmi příjemný odpočinek. Lázně Bohdaneč patří v České republice k těm náročnějším hřištím. Golfisté sportovního ražení tak zde najdou vyžití. Nicméně hřiště je projektováno tak, aby bylo "milosrdné" pro hráče s vysokým HCP, kdy se jeho obtížnost zvyšuje pro hráče s nízkým HCP. Kompletní osmnáctka zde funguje od září 2012.

Otevírací doba Hřiště je momentálně OTEVŘENO
Po-Pá: 8:00 - 21:00, So-Ne, svátek: 8:00 - 21:00
Cena fee Všední dny: 750 Kč, Víkendy a svátky: 950 Kč
Sleva BestGolf 20% na green fee mimo turnaje
Kontakt +420 602 617 718
Web www.gcpa.cz
Příjezd do resortu

Od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 68 na silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doleva na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.
Od Hradce Králové:
po silnici č. 333 na Lázně Bohdaneč. Zhruba 1 kmpřed Lázněmi budete mít areál po levé ruce.
Od Pardubic: po silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doprava na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.
GPS: 50°5'6.348"N 15°41'32.898"E

Golf Pardubice - mapka

Rovinky, sem tam nějaká voda, lesy - to vše jsou Lázně Bohdaneč. Na tomto golfovém hřišti s parem 72 si mohou zahrát všichni golfisté s handicapem 54 a lepší. Celková délka hřiště ze žlutých odpališť je 5717 metrů, z červených pak 4968 metrů. Nejdelší jamkou je jamka č. 14, kde budete hrát proti 5 úderům. Nejtěžší jamku okusíte hned na začátku hry na jamce č. 2.

K dispozici je rovněž driving range, indoor a restaurace.

Naplánujte si hru dopředu! Využijte jedinečných virtuálních mapek GOLFee a připravte si strategii na pokoření hřiště. Klikněte zde.

Čtěte také: