6 HER

Členství v golfovém klubu GCBBS, které se nazývá 6 Her členství, zahrnuje 6 garantovaných her za rok ZDARMA na 6 golfových hřištích – na každém z níže uvedených hřišť si zahrajete právě 1 hru v rámci denní kapacity. Toto členství je vhodné pro ty golfisty, kteří chtějí mít jistotu hry, členství v ČGF  a méně navštěvují golfová hřiště.

Zvolte si 6 Her členství a za cenu 2 950 Kč získáte v roce 2022 následující výhody:

Od letošní sezóny již nebudou plastové kartičky ze strany ČGF vydávány. Kartičky tak budou pouze elektronické.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde

6 Her členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště, ale konkrétně je to vždy uvedeno v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Ano, u tohoto členství je možné bookovat až za 4 hráče v rámci dostupné denní kapacity.